Бензиновая газонокосилка Procraft PLM505S
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Высота скашивания | 7 рівнів: від 25мм до 75 мм |
| Гарантований рівень звукової потужності | 98 дБ(А) |
| Кришка для бокового викиду | Є |
| Максимальное значение вибраций | Максимальное значение вибраций:6.160 m/s2 (К = 1.5 m/s2) |
| Нож | 2 шт. |
| Обсяг травозбірника | 60 л |
| Объем двигателя | 173 см³ |
| Рівень звукової потужності | 95.6 дБ(А); К = 0.44 дБ(А) |
| Уровень звукового давления | 81.4 дБ(А); К = 2.5 дБ(А) |
| Ширина скошування області | 501 мм |
Информация для заказа
- Цена: 16 850 ₴










