Пускозахисний пристрій (далі — ПЗП) призначений для запуску, роботи та захисту електродвигунів занурювальних електронасосів. Також ПЗП виконують функцію захисту електронасоса від перенапруги.
Типовий ПЗП містить пусковий конденсатор, необхідний для роботи асинхронного електродвигуна, реле захисту від струмом та вбудований вимикач у бризкозахищеному виконанні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабеля | 80 см |
| Клас захисту корпусу | IP22 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 1500 Вт Вт |
| Тип | Пульт для насоса |
| Частота тока | 50/60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴





