Компакнтий корпус електроводонагрівача Aquaforce Duplex 15B має кубічну форму а також внутрішній бак місткістю 15 літрів. Моделі Duplex створенні для встановлення над мийкою, раковиною. Для легкого та безпечного монтажу передбачені монтажний шаблон, набор для кріплення, поглиблення на тильному боці корпусу. Оптимальну функціональність бойлера забезпечують механічний термостат і мідний «мокрий» ТЕН на 1.5 кВт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафорс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлюване положення | Вертикально |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас захисту корпусу | IPX4 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Бойлер |
| Країна реєстрації виробника | Болгарія |
| Максимальна температура робочої рідини | 75 °С |
| Матеріал корпусу | Емальована сталь |
| Напруга | 220 В В |
| Обʼєм | 15 л |
| Потужність | 1500 Вт Вт |
| Призначення | Для раковини |
| Розміри | 350 х 300 х 400 мм |
| Спосіб під'єднання | Нижній |
| Тип | Бойлер |
| Тип нагрівального елемента | Мокрий ТЕН |
| Форма | Прямокутна |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 925 ₴






