
Насос для перекачування дизельного пального REWOLT 24В 60л/хв
2 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: RE SL002-24V
+380 (97) 689-18-29
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос паливоперекачувальний REWOLT 24 В 60 л/хв SL-002-24V Перекачувальний насос для дизельного палива Електронасос для перекачування дизельного палива 24 В
Увага! Не підходить для перекачування бензину, розчинників, харчових продуктів та інших горючих матеріалів.

Особливості:
- Оновлені самовсмоктувальні електричні роторно-лопатеві насоси для перекачування дизельного палива обладнані перепускним клапаном.
- Корпус чавунного насоса покритий антикорозійною фарбою.
- Щітковий двигун постійного струму з постійним магнітом статора.
- Лопастний насос зі сталевим ротором і ацеталевою смолою.
- Потужний, надійний і економний, доступний із джерелом постійного струму 12 В або 24 В.
- Ступінь захисту двигуна: IP55
- Робочий цикл: переривчасте обслуговування з 30-хвилинним інтервалом.
- Використання: дизель, гас.
- Не можна використовувати для бензину.

Технічні характеристики
- Потужність 300 Вт
- Напруга 24 В
- Продуктивність 60 л/хв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rewolt |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Сумісність з моделлю | C30 |
| Користувацькі характеристики | |
| Продуктивність | 60 л/хв |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IP55 |
| Способ установки насоса | Поверхневий |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Кнопка вмик./вимк. | Да |
| Напруга мережі | 24 В |
| Максимальний час безперервної роботи | 30 хв |
| Шнур живлення | Да |
| Дозволені рідини | Дизель, Керосин |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| тип призначення | |
| тип нанесення | Насос для перекачування дизельного палива REWOLT 24 В 60 л/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴








