Насос паливоперекачувальний REWOLT 220В 50 л/хв Комплектуючі для паливороздавального обладнання Електронасос для палива 220 вольт Комплектуючі для паливороздавального обладнання
Увага! Не підходить для перекачування бензину, розчинників, харчових продуктів та інших горючих матеріалів.

Технічні дані:
- Напруга живлення: 220 В
- Потужність: 200 Вт
- Продуктивність насоса: 50 л/хв
- Висота підйому: 10 м
Самовсмоктувальний насос для перекачування палива є ідеальним рішенням для швидкої та зручної заправки дизельним паливом автомобілів, тракторів, комбайнів, будівельної техніки тощо. Лопатевий насос оснащений двопозиційним перемикачем та внутрішнім перепускним клапаном. Він може перекачувати паливо зі швидкістю до 50 л/хв, оснащений двигуном потужністю 200Вт зі швидкістю обертання 3600 об/хв.
Підходить для використання на невеликих автозаправних станціях, майстернях, фермерських господарствах, домашніх умовах тощо.

У комплект входить:
- насос паливоперекачуючий 220В
- 2 латунні наконечники під шланг 1"
- зовнішній фільтр грубої очистки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rewolt |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні атрибути | |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Додаткові характеристики | |
| Кнопка вмик./вимк. | Да |
| Максимальний час безперервної роботи | 30 хв |
| Шнур живлення | Да |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Продуктивність | 50 |
| Тип призначення | Насос паливоперекачувальний REWOLT 220 В 50 л/хв |
| тип наззначення | |
| тип нанесення | Насос паливоперекачувальний REWOLT 220 В 50 л/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴









