
Електрокоса 220В Procraft PROFESSION GT2200, Садовий електричний триммер, Електрокоса прокрафт, Гарантія 3г
2 895 ₴
- В наявності
- Код: GT2200
Електрокоса ручна Procraft PROFESSION GT2200, Коса електрична, Електричний триммер для жінок

Тример електричний Pro Proraft GT2200 – високоякісний садовий інструмент, за допомогою якого завжди можна підтримувати порядок на газоні, дачі, в домашньому саду.
Електрокоси ProCraft GT2200 Pro
Електрокоса ProCraft GT2200 Profession
легко, швидко та якісно справляється з покосом трави, бур'яну та інших зелених насаджень на невеликих та середніх ділянках. Джерелом живлення є мережа з напругою 220 В (50 Гц).
У даній моделі встановлений потужний електродвигун у 1200 Вт, який розвиває 7000-10000 оборотів на хвилину. Двигун має мідну обмотку, що значно збільшує термін його служби. Міцний редуктор дозволяє працювати з меншою перервою на відпочинок та остигає значно швидше.
Електрокоса має можливість працювати з ліскою та ножем. Як косильний елемент виступає 3-х лопасной металевий ніж або спеціальна волосінь.
Корпус інструменту виготовлений із ударостійкого пластику високої якості. Захисний кожух захищає оператора від травмування. Зручна велосипедна рукоятка дозволяє керувати тримером без втоми.
Інструмент має розбірну штангу із суцільнометалевим валом, завдяки такій конструкції косу легко транспортувати.
Особливості:
- 36 місяців гарантії
- Високоякісна збірка
- Низький рівень шуму
- Мідна обмотка двигуна
- Пряма розбірна штанга
- Потужний електродвигун
- Удосконалена крильчатка
- Зручна велосипедна рукоятка
- Верхнє розташування двигуна
- Металевий редуктор з підшипниками
- Ергономічний дизайн та невелика вага
- Кнопка захисту від випадкового включення
- Ремінь на плечі знижує стомлюваність оператора
- Висока ефективність при косіння у важкодоступних місцях
Технічні характеристики:
- Тип двигуна ― Електричний
- Розташування двигуна ― Верхнє
- Напруга мережі/Частота струму ― 220 В/50 Гц
- Потужність ― 1200 Вт
- Число оборотів ― 7000-10000 об/хв
- Ріжуча система ― Волосінь та ніж
- Ширина скошування ножа ― 230 мм
- Ширина скошування волосіні ― 400 мм
- Тип котушки ― Напівавтоматична
- Рукоятка ― Велосипедна з регулюванням
- Вага ― 6,7 кг
Комплектація:
- Електрокоси ProCraft GT2200 Profession
- Ніж на три лопасті
- Котушка з ліскою
- Плечовий ремінь
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Набір ключів та елементів для збирання коси
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1200 Вт |
Гарантія: 36 місяців
Властивості
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1200 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 10000 об/хв |
| Вага | 6,7 Кг |
| Ріжуча здатність | 380 мм |
| Розташування двигуна | Верхнє |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Батьківщина бренду/Країна виробник | Німеччина/Китай |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
сад і город, Садово-паркова техніка, Мотокоси та тримери, електрокоси, Акумуляторна коса, Тример електричний, електро тример, мережевий тример для трави, мережева триммер коса, Тример садовий електричний, Тример мережевий садовий, електрична коса триммер, мережева косакра від розетки для трави, електричні коси для дому, Електрокоса для дому, Електрокоса прокрафт, електрокоса для дому, акумуляторна електрокоса, електрична коса, тример електро, електро тример, тример для трави мережевої, тример від тозетки 220в, тример для трави, коса електрична 220в , електрокоса від розетки, коса на акумуляторі, електрокоса прокрафт, косу від розетки, електричні тримери для жінок, електричні тримери для трави, електротримери для жінки, тримери для трави від 220в, Тримери від розетки для газону, міні тримери для трави акумулятор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Ширина скошування ножа | 230 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| тип призначення | |
| Тип призначення | Електрокоса 220 В Procraft PROFESSION GT2200, Садовий електричний тример, Електрокоса прокрафт, Гарантія 3 г |
- Ціна: 2 895 ₴







