
Бензокоса з розбірною штангою Procraft T3800S,Коса бензинова для заготівлі сіна,Потужний бензиновий триммер
2 820 ₴
- Готово до відправки
- Код: T3800S
Бензокоса 2-х тактна для заготівлі сіна з розбірною штангою Procraft T3800S,Мотокоса для трави, Потужний бензиновий триммер

чудовий інструмент від надійного німецького виробника, застосовується для скошування трави, чагарнику, очерету, а також для заготівлі сіна. Ефективне скошування трави забезпечується завдяки оптимальному поєднанню високої потужності та швидкості обертання вала.
Ця модель обладнана надійним бензиновим 2-тактним двигуном обсягом 25 см3, який забезпечує високу потужність і стабільну роботу. Завдяки кількості обертів холостого ходу до 10000 об/хв, ця бензокоса гарантує ефективне та швидке скошування навіть найбільш густої трави.
Бензинова коса Procraft T3800S обладнана ручним типом запуску, що забезпечує швидкий і легкий запуск пристрою. Об'єм паливного бака становить 1,2 літра, що дає змогу довго працювати без частих зупинок на дозаправляння.
Ширина скошуваної зони становить 415 мм, що дає змогу швидко обробляти великі ділянки. Міцна розбірна штанга діаметром 26 мм забезпечує зручність і надійність конструкції. Внутрішній вал штанги з 9 зубцями гарантує довговічність і ефективне передавання потужності.
Бензокоса ProCraft T3800S має якісну заводську конструкцію, легку вагу, чудову маневровість, вона розроблена для максимальної зручності та ефективності, роблячи її ідеальним вибором для кожного користувача. Термін гарантії на мотокосу становить 1 рік.
Особливості:
- Легка вага
- Доступна ціна
- Розбірна штанга
- Система "Легкий пуск"
- Ремінь рюкзачного типу
- Антивібраційна система
- Знижена витрата палива
- Потужний двотактний двигун
- Надійність і довгий термін експлуатації
- Якісні ножі Swissnox 2 шт.
- Зносостійкі верхній і нижній редуктори
Технічні характеристики:
- Тип штанги — Розбірна
- Тип двигуна — Бензиновий/2-тактний
- Тип охолодження — Повітряний
- Об'єм двигуна — 25 см3
- Число обертів холостого ходу — 10000 об/хв
- Ширина скошуваної зони — 415 мм
- Довжина штанги — 150 см
- Діаметр штанги — 26 мм
- Кількість зубців на валу штанги — 9 шт.
- Об'єм паливного бака ― 1,2 л
- Паливна суміш — Бензин АІ-92 + олива для двотактних двигунів
- Рівень звукового тиску ― LpA = 105 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
- Рівень звукової потужності ― LwA = 104 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Комплектація
- Бензокоса ProCraft T3800S
- 3-лопактний ніж 1 шт.
- 40-зубий переможний ніж 1 шт.
- Професійна котушка-автомат 1 шт.
- Мірний бачок для змішування бензину з олією
- Набір ключів
- Ремінь рюкзачного типу
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяці.
Основні характеристики |
|
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Батьківщина бренду/Країна виробник | Німеччина/Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Паливна суміш | Бензин А-92/95 + масло для 2-х тактних двигунів |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 25 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
Властивості
| Число оборотів холостого ходу | 10000 об/хв |
| Тип штанги | Розбірна |
| Тип запуску | Ручний |
| Ширина скошування області | 415 мм |
| Ємність паливного бака | 1,2 л |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Робочий об'єм двигуна | 25 СС |
| Рівень звукового тиску | LpA = 105 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 104 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Кількість зубів на валу штанги | 9 шт |
Мотокоси та тримери, Коси бензинові, бензокосу прокрафт, бензокоса з розбірною штангою, мотокоса 2 тактна, триммер бензиновий, Тример бензиновий 2т, бензокоса 4 тактна, мотокоса бензинова, бензо косу, мото косу, бензиновий тример 2 тактна мотокоса, мотокоса прокрафт, Мотокоса для трави прокрафт T3800S стартер, бензокоса прокрафт, бензокоса прокрафт, 2 тактна мотокоса, якісну бензокосу, бензокоса з електростартером, прокрафт бензокоса, бензокоса бензокоса procraft, бензокоса прокрафт T3800S, бензотримера, мотокосу прокрафт, штангу на бензокосу, мотокоса procraft, Тример двотактний бензиновий, триммер бензиновий procraft, бензокосу по акції, триммер для трави бензиновий, бензиновий ручний триммер для трави, мотокоса бензино для трави, якісна бензокоса, бензокоса з електростартером, триммер бензиновий для трави, бензиновий ручний триммер для трави прокрафт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 25 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Бензокоса з розбірною штангою Procraft T3800S, оса бензинова для заготівлі сіна,Мощий бензиновий тример |
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Автоматична котушка | 1 шт |
| Диск | 1 Победитовий 40Т, диск 3Т |
| Місткість паливного бака | 1,2 л |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Кількість зубів на валу штанги | 9 шт. |
| Ремінь-рюкзак | 1 шт |
| Робочий об'єм двигуна | 25 СС |
| Рівень звукової потужності | LwA = 104 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Сумка з ручним інструментом | Є |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Рівень звукового тиску | LpA = 105 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Ширина скошування області | 415 мм |
- Ціна: 2 820 ₴









