
Акумуляторна кутова шліфувальна машина,Безщіткова акумуляторна болгарка Procraft PWA125 (1 акб 4Аг), Гарантія 3г.
2 730 ₴
- Немає в наявності
- Код: PWA125
Болгарка акумуляторна Procraft PWA125 (1 акб 4Аг), Безщіткова акумуляторна УШМ, Болгарка Прокрафт

являє собою надійний, зносостійкий інструмент, що ідеально підходить для домашнього та професійного полірування та шліфування будівельних конструкцій. Акумулятори відрізняються високою ємністю та терміном служби, а також максимальною продуктивністю в техніці. Надійний безщітковий двигун не вимагає додаткового обслуговування та працює на швидкості обертання шпинделя до 8500об/хв. Індикатор дозволяє стежити за рівнем заряду акумулятора. Система плавного запуску забезпечує плавний пуск, не трясучи і не турбуючи користувача, а швидкозатискна гайка дозволяє швидко і легко змінювати диск. Ергономічний дизайн забезпечує зручне захоплення Procraft PWA215. Додаткова ручка, що кріпиться до корпусу болгарки будь-яким способом, зручна у роботі з інструментом. Забезпечується тривалий термін служби та безпечне використання високоякісних матеріалів та комплектуючих. Для безпеки користувача відрізний диск закритий захисним кожухом. Болгарка поставляється з двома акумуляторами, зарядним пристроєм, ключем для заміни кола та боковою ручкою, жорстким футляром для транспортування всього комплекту.
Властивості
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 3900/5400/6500 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Напруга зарядного пристрою | 220 - 240 В |
| Час зарядки акумулятора | до 2х годин |
| Клас захисту | II |
| Стабілізація оборотів | Є |
| Ступінь захисту | IPX0 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 87,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 44.5; K = ±3 |
| Ємність аккумулятору | 4 Аг |
| Двигун | Безщітковий |
Kомплектуючі
| Акумулятор | 1 шт - 4Аг |
| Диск | Відрізний - 1 шт |
| Додаткова рукоять | Є |
| Зарядний пристрій | 1 шт, слайдер |
| Захисний кожух | Є |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
УШМ (Болгарки) акумуляторні, болгарка на акумуляторі, болгарку на акумуляторі, болгарки на акумуляторі, акумуляторні болгарки, турбінка на акумуляторі, міні болгарку на акумуляторі, ушмна акумуляторі, ка з акумулятором, акб болгарка, аккум болгарка , болгарка 2 акумулятори, акумуляторна болгарка з акумулятором, акумуляторні болгарки магазини, акумуляторні болгарки ушм, акумуляторні міні болгарки, акумуляторні ушм, болгарка акб, болгарка акку б, болгарка на акумулятор, болгарка на акумуляторах, болгарка від акумулятора, болгарка з акумулятором прокрафт, болгарки акумуляторні, болгарку від акумулятора, акумуляторна болгарка, болгарка акумуляторна, болгарка акумуляторна 125мм, акумуляторна болгарка акумуляторна акумуляторна, болгарку акумуляторну, міні болгарка акумуляторна, акумуляторні болгарки прокрафт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 4 Аг |
| Акумулятор | 1 шт - 4Аг |
| Двигун | Безщітковий |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Диск | Відрізний - 1 шт |
| Додаткова рукоять | Є |
| Зарядний пристрій | 1 шт., слайдер |
| Захисний кожух | Є |
| Клас захисту | II |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Напруга зарядного пристрою | 220 - 240 В |
| Плавний пуск | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 44.5; K = ±3 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Стабілізація оборотів | Є |
| Ступінь захисту | IPX0 |
| Тип призначення | Акумуляторна кутова шліфувальна машина,безщіткова акумуляторна болгарка Procraft PWA125 (1 акб 4Аг), Гарантія 3 г. |
| Рівень звукового тиску | LpA = 87,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 2 730 ₴







