Тепловентилятор Procraft FP20 - це універсальний пристрій, що дозволяє ефективно обігрівати невеликі приміщення різних типів. Апарат може використовуватися для того, щоб обігріти виробничі, житлові або допоміжні приміщення. Він може застосовуватися на дачі, у будівельних об'єктах, у квартирах та інших.
Максимальна потужність даної моделі становить 2000 Вт , інструмент обладнаний регульованим термостатом із трьома режимами роботи 25/1000/2000 Вт . Перший режим – вентиляція без нагріву. Тепловентилятор керамічний Procraft FP20 здатний обігріти приміщення площею до 30 м2 .
Принцип дії тепловентилятора простий ― обігрів приміщень здійснюється завдяки інтенсивному нагнітання та безперервному руху повітряного потоку через нагрівальний елемент, який створюється електричним вентилятором.
З метою пожежної безпеки та запобігання виходу з ладу пристрою для досягнення критичного рівня його нагрівання, конструкцією передбачено захист від перегріву.
Тепловентилятор електричний Procraft FP20 має сучасний дизайн, надійний у роботі, простий у експлуатації та обслуговуванні. В комплект поставки входить посібник з експлуатації, що повністю відображає порядок експлуатації та технічного обслуговування пристрою.
Особливості:
- Швидке нагрівання
- Низький рівень шуму
- Наявність вентилятора
- Транспортувальна ручка
- Наявність захисту від перегріву апарату
- Наявність ізольованої, дуже зручної ручки
- Можливість регулювання нагріву за допомогою термостату
- Надійний електродвигун з великою потужністю 2000 Вт
- Можливість ефективно обігріти квартиру чи інше приміщення розміром до 30 м.
Технічні характеристики:
Тип монтажу ― Підлоговий, настільний
Режим роботи ― Обігрів, охолодження
Термостат - Є
Напруга мережі/Частота струму - 220-240 В/50 Гц
Потужність ― 2000 Вт
Режим роботи - 25/1000/2000 Вт
Розмір нагрівача - 188 * 152 * 213 мм
Рівень звукового тиску - 65 дБ
Рівень звукової потужності - 68 дБ
Вібрація - менше 2,5 мм/сек
Клас захисту - IP20 (I)
Вага ― 1,4 кг
Комплектація:
- Тепловентилятор керамічний Procraft FP20
- Посібник з експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонна упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вібрація | менше 2,5 мм / сек |
| Клас захисту | IP20 (I) |
| Режим роботи | 25 / 1000 / 2000 Вт |
| Розмір нагрівача | 188 * 152 * 213 мм |
| Рівень звукової потужності | 68 дБ |
| Паковання | Є |
| Рівень звукового тиску | 65 дБ |
| Частота тока | 50 Гц |
| тип призначення | |
| тип призначення | Тепловентилятор керамічний Procraft FP20 |
- Ціна: 1 020 ₴



