Універсальна заточувальна машина Procraft MS350 . Багатофункціональний верстат.
Універсальна заточувальна машина Procraft MS350 ― універсальний інструмент, призначений для заточування та шліфування ножів, ножиць, стамесок, зубил, лез, свердлів та інших інструментів.
Дана модель оснащена високооборотним двигуном, який витримує тривалі навантаження і має тривалий термін експлуатації.
На верстаті Procraft MS350 встановлений заточувальний диск з алмазним напиленням, а за допомогою різних насадок (у комплекті) Ви можете не тільки заточувати інструменти, а й використовувати інструмент як гравірувальну машину.
Корпус заточувальної машини ергономічний і для зручності забезпечений гумовими ніжками. Заточувальна машина універсальна Procraft MS350 має високу надійність та високоякісну збірку.
Особливості:
- Гнучкий вал у комплекті
- Три знімні робочі зони
- Безпечна та точна робота
- Зручна нековзна підошва
- Заточувальний диск з алмазним покриттям
- Достатньо потужний електродвигун
Технічні характеристики:
Напруга мережі/Частота струму - 220 В/50 Гц
Потужність ― 350 Вт
Число оборотів ― 6700 об/хв
Діаметр робочого кола - 49,5 мм
Діаметр свердлів, що заточуються, ― 2-10 мм.
Заточення зубил, лез шириною - 6-51 мм.
Точилка для ножів та ножиць
Точилка для високошвидкісних сталевих свердлів
Стругачка для зубил ― Є
Вага ― 2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Універсальна заточена машина Procraft MS350 |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Гнучкий Вал | Є |
| Діаметр шліфувального круга | 49,5 мм |
| Заточка зубил, лез шириною | 6-51 мм |
| Заточка свердел діаметром | 2-10 мм |
| Точилка для високошвидкісних сталевих свердел | Є |
| Точило для зубил | Є |
| Точилка для ножів і ножиць | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 1 680 ₴









