
Насос для перекачування води REWOLT занурювальний 12В (RE SLW-12V) 50л/хв Потужний акумуляторний насос для поливу города Poland
2 000 ₴
- В наявності
- Код: RE SLW-12V
+380 (97) 689-18-29
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос для перекачування води REWOLT занурювальний 12В (RE SLW-12V) 50 л/хв
Проста конструкція, мінімальна кількість компонентів, простота в обслуговуванні та ремонті.
Стабільна продуктивність; має невеликі енерговитрати, більший потік та відмінні антикорозійні властивості.
Прекрасний водяний насос для всіх систем водовідведення, аквакультури, сільського господарства та ін. буд.
Особливості конструкції:
Зручна ручка. За пластикову ручку легко переносити, переставляти.
Модернізоване водовідведення. Модернізований латунний штуцер для шланга 1" (25мм.)
Кришка фільтра із пластику. Забірний відсік 3 мм може ефективно відфільтровувати великі частинки домішок.
Технічні характеристики:
Напруга: 12 В
Потужність: 160 Вт
Продуктивність: 50 л/хв
рідини, Що Перекачуються: вода
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rewolt |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Брудна |
| Максимальний напір | 10 м |
| Способ установки насоса | Заглибний |
| Розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Насос для перекачування води REWOLT заглибний 12 В Потужний акумуляторний насос для поливання городу 50 л/хв Poland |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴









