Професійний набір ударних головок Falon Tech FT3512M 1/2" 35 одиниць.
Великий набір ударних головок 1/2", у тому числі 20 коротких і 15 довгих ударних головок. Велика кількість розмірів головок дозволить виконати практично будь-яке завдання. Спеціалізовані ударні головки, призначені для роботи з пневматичними пристроями, працюють у дуже важких умовах при змінних навантаженнях. робіт. Рекомендуються для професійних шиномонтажних та автосервісів.
Інструмент відноситься до професійного класу.
Характеристики:
- Короткі головки: 8 мм, 9 мм, 10 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм, 15 мм, 16 мм, 17 мм, 18 мм, 19 мм, 20 мм, 21 мм, 22 мм, 23 мм, 24 мм, 27 мм, 30.
Довгі головки 78 мм: 10 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм, 15 мм, 16 мм, 17 мм, 18 мм, 19 мм, 21 мм, 22 мм, 24 мм, 27 мм, 30 мм, 32 мм. - Довгі головки довжина: 78 мм
- Короткі голівки довжина: 38 мм
- Квадрат: 1/2 дюйми
Комплектація:
- Насадки торцеві ударні: 35 штук
- Кейс
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Falon-Tech |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір ударних головок Falon Tech 1/2 35 од FT3512M |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість у наборі | 35 шт |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 8 мм |
| Розмір min | 32 мм |
| Тип інструмента | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴







