Инверторный сварочный полуавтомат Procraft industrial SPI380 Long Range
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Амперна навантаження | 40 - 380 (MIG) / 40 - 380 (MMA), А |
| Зварювальний кабель з електродотримачем | 1 шт |
| Зварювальний кабель з зажимом на масу | 1 шт |
| Ізоляція | F |
| Коефіцієнт потужності | 0,8 |
| Коефіцієнт корисної дії | 0,73 |
| Маска | 1 шт |
| Номінальна потужність | 6,2(MIG) / 7.2(MMA) кВт |
| Номінальна тривалість циклу | Х=30% 380 А/21 В; Х=60% - 117А/19 В |
| Робоча напруга | 16 - 21 (MIG), 21.6 - 26.4 (MMA) |
| Розміри (ДхШхВ) | 515х380х420 мм |
| Рукав | 1 шт |
| Сопла | 2 шт |
| Фаза | 1 ф |
| Холоста пружна | 55 В |
| Частота тока | 50-60 Гц |
| Шланг | 5 м |
| Щітка - молоток | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 740 ₴








