Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бак | 50 л. |
| Висота скошування | 5 рівнів: 20-65 мм |
| Двигун | Асинхронний |
| Максимальна ширина косіння | 380 мм |
| Напруга | 220 В В |
| Ніж | 2 шт. |
| Обсяг травозбірника | 50 л |
| Регулювання висоти рукоятки | Да |
| Розмір заднього колеса | 178 мм |
| Розмір переднього колеса | 152 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,12 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 89,2 дБ (А), К = ± 1,87 дБ (А) |
| Стан | Нове |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78,5 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 150 ₴








