Лазерный уровень Procraft LE-2D NEW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Батарейки | 3х1, 5 В LR6 лужні (ААА) |
| Клас лазера | II |
| Промінь | Зелений |
| Робоча температура | +5°C.... +35°C |
| Різьба для штатива | 1/4" |
| Температура зберігання | -20°C.... +70°C |
| Тип лазера | 520 нм, <1 мВт |
| Точність нівелювання | +/- 0,5 мм/м |
| Штатив | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 335 ₴








