Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бак | 30 л. |
| Висота скошування | 25/45/65 мм |
| Максимальна ширина косіння | 320 мм |
| Напруга | 220 В В |
| Ніж | 2 шт. |
| Обсяг травозбірника | 25 л |
| Розмір заднього колеса | 140 мм |
| Розмір переднього колеса | 140 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | 1,96 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 90,9 дБ (А), К = ± 3,69 дБ (А) |
| Стан | Нове |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78,8 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 480 ₴









