Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 180 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Акумуляторна пила Procraft PKA34 з 1 АКБ 4Аг turbo та штекерна зарядка»
Акумуляторна пила Procraft PKA34 з 1 АКБ 4Аг turbo
Procraft PKA34 – це надійний інструмент, який поєднує в собі сучасні технології та зручність використання, що робить його ідеальним вибором для домашніх майстрів та професіоналів.. Завдяки безщітковому двигуну і потужному акумулятору, ця міні пила стане незамінною в садових роботах та обробці невеликих гілок.
Особливості Procraft PKA34:
- 1 акумулятор на 4Ah turbo та зарядний пристрій в комлекті для тривалої роботи
- Безщітковий 20 В двигун – забезпечує тривалу та ефективну роботу без перевантажень.
- Автоматичне змащення ланцюга – забезпечує ефективне змащування під час роботи для мінімізації зносу.
- Швидкість обертання ланцюга: 5000 об/хв, що дозволяє швидко та точно виконувати розпилювання.
- Шини та ланцюги: У комплекті дві шини та два ланцюги 10", 12" (254 мм/305 мм), що розширює можливості використання інструмента.
- Компактний та легкий дизайн – зручна у використанні, ідеальна для роботи в обмежених просторах.
|
Комплектація:
Гарантія: 36 місяців. |
Властивості
| Число обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Вага | Уся комплектація — 2.8 кг |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Довжина шини | 10", 12" (254 мм/305 мм) |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 6 м/с |
| Крок ланцюга | 1/4 '' |
| Клас захисту | III |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78,12 дБ (А); К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 90 дБ (А); К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м/с2 | 2,266 м/с2; К = ± 1,5 м/с2 |
| Двигун | Безщітковий |
| Натягування ланцюга | Без ключа |
| Мастило ланцюга | автоматичний |
| Ширина хвостовика ланцюга | 1,1 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Живлення | Акумулятор |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴










