Акумуляторна пила Procraft PKA33 з 1 акб та зарядним пристроєм
Основні характеристики
Число оборотів холостого ходу - 6300 об/хв
Вага вся комплектація – 3.1 кг
Номінальна напруга - 20 В
Довжина шини 12" (304 мм)
Швидкість ланцюга без навантаження - 12 м/с
Крок ланцюга 1/4 ''
Клас захисту III
Рівень звукового тиску LpA = 93 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності LwA = 104 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
Рівень вібрації м / с2 3,5 м/с2; K = ± 3.8 м/с2
Аварійне гальмо Є
Двигун - безщітковий
Натяжка ланцюга - без ключова
Змащення ланцюга - автоматична
Ширина хвостовика ланцюга - 1,1 мм
Комплектація:
- Інструкція з експлуатації
- Акумулятор – 1 шт – turbo 20/4
- Зарядний пристрій -1 шт. слайдер 2А
- Ланцюг - 1 шт
- Шина – 1 шт
- Викрутка – 1 шт
- Картонна упаковка
- Ємність для змащення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Вага | 3.1 кг |
| Довжина шини | 304 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 6300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Швидкість обертання ланцюга | 12 м/сек |
| тип призначення | |
| тип приначення | Акумуляторна пила Procraft PKA33 з 1 акб та зп |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴









