Реле тиску ROSA SK-9C в зборі - це простий і надійний пристрій для автоматизації роботи насосної станції. Реле контролює роботу станції для подачі води, включаючи та вимикайчи її при певних значеннях тиску, у діапазоні від 1 до 5 бар.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Italtecnica |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр розʼєму зʼєднання | 1/4" |
| Клас захисту корпусу | IP44 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Реле |
| Країна реєстрації виробника | Польща |
| Напруга | 220 В В |
| Потужність | до 1500 Вт Вт |
| Спосіб встановлення | На поверхні |
| Тип | Реле контролю тиску |
| Тип зʼєднання | Внутрішнє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴





