Поверхневий відцентровий самовсмоктуючий насос Euroaqua KTR 1100 з корпусом з чавуну та мідною обмоткою двигуна. Призначений для поливу дачної ділянки, городу, саду, подачі води в будинок для господарських та побутових потреб.
Технічні характеристики:
-
Тип насосу: Відцетровий
-
Спосіб встановлення:
На поверхні Вертикальний
-
Встановлюване положення: Вертикально
-
Якість води: Чиста
-
Максимальна температура робочої рідини: 40
-
Клас захисту корпусу: IP44
-
Тип двигуна: Електричний
-
Потужність: 1100 Вт
-
Висота подачі: 28 м
-
Матеріал корпусу: Чавун
-
Глибина всмоктування: 8 м
-
Продуктивність: 140 л/хв
-
Діаметр розʼєму зʼєднання:1 1/4"
-
Частота тока: 50 Гц
-
Тип зʼєднання: Внутрішнє
-
Напруга: 220-240 В
-
Вага (кг): 8
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 220-240 В В |
| Потужність | 1100 Вт Вт |
| Висота подавання | 28 м |
| Встановлюване положення | Вертикально |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Діаметр розʼєму зʼєднання | 1 1/4" |
| Клас захисту корпусу | IP44 |
| Комплектація | Патрубок |
| Країна реєстрації виробника | Польща |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 |
| Призначення | Для холодної води |
| Продуктивність | 140 л/хв |
| Спосіб встановлення | На поверхні |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип зʼєднання | Внутрішнє |
| Тип насоса | Відцетровий |
| Частота тока | 50 Гц |
| Якість води | Чиста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 770 ₴







